Pages Menu
Categories Menu

fotografia korporacyjna

fotografia korporacyjna Standardowa 50mm obiektyw jest o tym, co ludzkie oko może zobaczyć w polu widzenia. Produkuje także najbardziej względną wielkość przedmiotów i obiektów na zdjęciu. Ten obiektyw może być jednym z najszybszych w swojej torebce soczewki kamery. Można je nabyć w niskiej przysłonie F / 1.4, który pozwoli na bardzo słabym oświetleniu możliwości fotograficznych.home

Powiększenie

fotografia korporacyjna

Obiektyw zoom Obiektyw jest moim ulubionym. Ten obiektyw daje fotografom tak wiele opcji, zwłaszcza jeśli nie prowadzą dwa korpusy z wami. Obiektyw kamery powiększenia nie jest ograniczony do jednego ogniskowej ale ma elementy ruchome w soczewkach, które pozwalają na wiele przedziałów. Zoom obiektywy fotograficzne są dostępne w wielu rozmiarach, ale typowe długości daje wszędzie od 35mm – 70mm i 80mm – 200mm. Polecam te dwie długości dla hobbystów weekendu, tak że pełny zakres od 35mm – 200mm może zostać osiągnięty. Soczewki te mogą być drogie, zwłaszcza jeśli otwór jest pod F / 4.0. Nie są one zwykle używane w warunkach słabego oświetlenia lub fotografii ruchu, chyba że są wykonywane w świetle dziennym z słonecznych warunkach. Dla większości stock hobbystów, 80mm – 200mm działa świetnie na zdjęciach bocznej i ma wystarczającą długość ogniskowej do przechwytywania obrazów, takich jak dzikie zwierzęta z odległości.

fotografia korporacyjna

teleobiektyw

Obiektywy teleobiektyw posiada ogniskową, który jest dłuższy niż normalny 50mm obiektywu. Im dłuższa długość obiektywu aparatu teleobiektyw bardziej powiększenia można uzyskać, a bliżej można zbliżyć się do fotografowanego obiektu. Te obiektywy aparatu różnią się od powiększenia, że ??są one stałe i nie może zapewnić fotografowi zakres długości. Większość teleobiektywy są stosowane tam, gdzie obiekt jest statyczna i sytuacje, w których są ograniczone do utrzymując dystans. Oni zazwyczaj pochodzą z mniejszym otworem gdzieś około f / 4.0.
Artykuł dzięki: