Pages Menu
Categories Menu

fotografia sportowa

fotografia sportowa

Teorie Rodzina strukturalne

Dziedzictwo osobnika obejmuje przedmiot i dyspozycje z poprzednich pokoleń. System rodzina trans-pokoleniową obejmuje przekazywanie i wymianę spraw dekoracje weselne bielsko biała kultury jako psychologiczne doświadczenia jednostki związane są zatem pod wpływem sieci relacji w strukturze rodziny. Z punktu widzenia tego modelem strukturalnym widzenia, proces rodzina przeprowadza się w sposób chronologiczny karmienia oraz transmisji emocjonalne od pradziadków, dziadków, rodziców i wreszcie w życiu swoich dzieci (Coyne Anderson, 1989). Proces ten zachodzi w wyniku zdarzeń, które odróżniają relacyjnych rodzinę, takich jak moc i zarządzania intymności i załączników.

fotografia sportowa

Związek sprzęga się z wewnętrznymi dynamiki rodziny odgrywają ważną rolę w zapewnianiu kierunku członków. W systemach rodzinnych, niektóre mity, ról, zasad i wzorców strukturalnych przekazywane są nieświadomie poprzek wielu pokoleń sposób dokonywania ich zróżnicowanie niemożliwe. Myślenie i czucie wzory są również zakaz genetycznie przekazywane przez pokolenia (Coyne Anderson, 1989). Brak skutecznie przystosować się w wieku dorosłym jest głównym źródłem konfliktu prowadzącego do patologicznych rodzin i jest związana z niewydolnością jednostki różnicowania wystarczająco z rodziny pochodzenia.

fotografia sportowa

Istnieje kilka modeli teoretycznych, które mogą być stosowane w poradnictwo rodziny. Terapeuta może wykorzystać model behawioralny, Gestalt kapitału, co wiąże monitorowania zachowań członków rodziny. W tym podejściu terapeuta obserwuje interakcje między członkami rodziny i widokiem nieinterakcyjnych członków rodziny. Kolejny model stanowi kombinację metod terapeutycznych. W tym podejściu, terapeuci uczą członkom rodziny lepsze sposoby komunikowania się ze sobą. Głównym celem tych modeli jest poprawa relacji pomiędzy dwiema lub więcej członków rodziny, zapewniając w ten sposób, że są one nadal żyją razem harmonijnie.

Artykuł dzięki: http://euroimpex.pl