Pages Menu
Categories Menu

fotografia architektury

fotografia architektury

Agoraphobia- boi zostawić Comfort Zone

Wiele osób ma obawy przed opuszczeniem domu, bycia sam, lub podróży poza ograniczonym obszarze blisko domu. Niektórzy ludzie są w stanie stworzyć strefę, która obejmuje swoją pracę, sklep spożywczy, swój kościół, a inni nie są w stanie wyjść z domu i zostać sama w domu. Ten rodzaj fobii jest jak więzienie własnego podejmowania z niewidocznymi liniami, które nie mogą być przekraczane. Dla wielu warunek ten uważa się beznadziejna, bolesne i trwałe.

fotografia architektury

Ludzie, którzy nie są w stanie pracować często stają się uzależnione od pomocy innych osób lub też zostać trwale wyłączone na pomoc publiczną. Niektórzy ludzie uważają ulgę poprzez leki, ale ludzie, którzy się ze mną skontaktować zwykle podają, że lek nie pomaga. Niektórzy ludzie są w stanie biało-golonka krótka podróż do imprezy rodzinnej lub w szkole swojego dziecka grać, jeśli mają kilka mocnych napojów alkoholu i mają dodatkową dyskomfort uczuć pod wpływem alkoholu, a także bardzo nerwowy o bycie poza strefę komfortu. Dla większości ludzi, którzy mają ten warunek ich życie staje się piekłem dzienny, uwięzione w domu, nie mogąc uczestniczyć w ich rodzin i społeczności, a czuje się nieszczęśliwy o ekstremalnych ograniczeń, które żyją z.

fotografia architektury

Konwencjonalne metody leczenia, innych niż leki, zachęcać osoby stopniowo rozszerzyć swoją strefę. Być może takie podejście działa dla niektórych ludzi. Ludzie, którzy przychodzą do mnie nie mieli sukces z tej metody i przyszedł szukać innego podejścia. Nigdy nie zachęcić każdego do pchania się do dyskomfortu. Nie uważam to za sukces lub humanitarne. Moje podejście jest budowanie siły ciągu i zachęcać do eksploracji, która czuje się chciał i powitanie, kiedy nadejdzie ten czas. Pushing ktoś, kto nie jest gotowy na to traumatyczne, a moje doświadczenie jest stanem spowodowanym przez uraz.
Artykuł dzięki: http://e-tort.pl/79-torty-dla-dzieci-warszawa