Pages Menu
Categories Menu

fotografia humanistyczna

fotografia humanistyczna Uzyskaj całej grupy strzał najpierw, gdy wszyscy są wciąż kręci. Następnie mają iść do osoby odczytać listy, który musi być w każdym strzale (pana młodego całej rodziny, rodzice pana młodego z para, po prostu groomsmen, etc.) Upewnij się, że na liście, że masz wszystkie kombinacje ludzi, chcesz zdjęć. Nie zostawiaj tego na swoją fotografa do rozszyfrowania. Bądź proaktywny i przypisać go-to osoby (które nie powinny być ty!).

fotografia humanistyczna

4. Odbiór pokrycia. Jest to kolejny aspekt ślubu stock pokrycia, gdzie to jest bardzo ważne, aby mieć dwóch fotografów. Jeden z fotografów będzie obejmujące nowożeńcom – albo robi portrety dwóch z nich lub po ich okolice, jak witają swoich gości. Drugi fotografa jest uzyskanie szczegółów ujęcia wszystkich tych małych rzeczy, które zajęło tak dużo czasu przygotowując (kwiaty, nakryć stołowych, księga gości, itp) i strzelanie gości, ponieważ mieszają. Ponownie, fotograf nie może być w dwóch miejscach na raz i nie chcesz przegapić żadnej z tych części swojego wesela. Spędzasz tak dużo czasu i pieniędzy wytwarzania tych rzeczy – nie chce o nich zapomnieć, bo nie ma zdjęć z nich. Trzeba odpowiedniego odbioru pokrycia.

fotografia humanistyczna

5. Photo Booth. Teraz to nie jest koniecznością, ale powinno być. Czy jest lepszy sposób, aby utrzymać gości zabawiał (po jedzeniu i taniec, oczywiście), to należy wyłączyć przyciąganie zabawy ich zdjęcia? Zwłaszcza z rekwizytów! Potrzebny jest fotografem, który może pobudzać gości, wyciągnąć je i wystrzelić fotografie zabawy z nich jest ich zabawne samych. Wszyscy dobrze się bawili, dobre samopoczucie i chcesz uchwycić te chwile. Przyciąganie ich zdjęcia na parkiecie jest zabawa, ale tracisz wyrażeń, jak są one w ruchu. Chcesz mieć ich głupota przechwytywane jako grają do kamery – nie wspominając coraz jakieś zabawne zdjęcia siebie i swojej pary posiadające wielką czas w swojej niesamowitej imprezy! Ale myślisz „Ile to będzie kosztować?” Mam sprzedał cię o korzyściach płynących z zatrudniania wykwalifikowanego fotografa i znaczenie posiadania dwóch fotografów, ale goście będą chcieli jeść.
Artykuł dzięki: www.sklepswanson.pl