Pages Menu
Categories Menu

fotografia krajobrazowa

fotografia krajobrazowa Szybko wpadł fotografowania krajobrazów, przyrody i wesela. I powiem, wszystko za darmo. Kochałem robienia zdjęć i dając im daleko do ludzi, którzy nie rozumieją, jak uchwycić te niezapomniane chwile nagród za obiektywem.

Więc, co składa się na chemię stock soczewek? Jak to działa i kiedy należy użyć jednej nad innymi?http://budmax.co.pl/ Dziś jest tak łatwo dostać, że wszystkie automatyczne cyfrową lustrzankę i obiektyw i mam nadzieję, że przedmiot okazuje się , że to, jak powinny. Myślę, że te automatyczne aparaty są świetne. Jeśli jednak zrozumieć, jak wykorzystać inne stock obiektywów w trybie ręcznym nadal można stworzyć piękne fotografie. I rzeczywiście mają Nikon D70 Lustrzanka cyfrowa dziś oprócz mojego Pentax LX i Nikon Coolpix kieszeni Digital.

Obiektywy fotograficzne Poradnik

fotografia krajobrazowa

Rodzaje Lens Camera:

Szeroki kąt

fotografia krajobrazowa

Szeroki kąt obiektywu kamery umożliwia fotografowi strzelać fotografię, gdy chcesz, aby objąć większą scenę z zastrzeżeniem, niż byłoby to możliwe w przypadku standardowego obiektywu, takie jak 50mm ogniskowej. Szeroki kąt kamery obiektywy są zazwyczaj krótsza ogniskowa 50mm mocy i pozwalają fotografowi zmienić perspektywę sceny. Umiarkowany Długość ogniskowej wynosi około 24mm do 35mm, które mają otwory f / 2 lub f / 2.8, który pozwala więcej światła. Istnieją również ekstremalne szerokokątne obiektywy, zwane Fisheyes, które mogą produkować niemal zdjęcie 180 stopni. Te fotograficzne obiektywy kamer może być świetną zabawą jednak upewnić się, że rozumiesz, że obiektyw może wytwarzać zaokrąglony obrazu i głębię ostrości może być ograniczona w warunkach słabego oświetlenia.

Standard

Standardowe obiektywy są zazwyczaj 50mm obiektywy. Są stałej ogniskowej obiektywu i są z wyboru w większości lustrzanek. Każdy powinien mieć ten obiektyw. Zazwyczaj będą wykorzystywane najczęściej do codziennej wspólnej fotografii.
Artykuł dzięki: