Pages Menu
Categories Menu

fotografia artystyczna

fotografia artystyczna

Używam często na zewnątrz strzelnicach sportowych na słoneczne dni, gdy mam kilka światła. Pozwoli to zwiększyć moje 300mm zoom 600mm. I mogę dostać naprawdę blisko do moich przedmiotów z boku.

Obiektywy fotograficzne dziś zapewnia Shutterbug szereg możliwości dla projektu fotograficznego. W zależności od rodzaju fotografa jesteś, będzie określić rodzaje obiektywów aparatów można umieścić w torbie z aparatem.www.hotelnarvil.pl Sugerowałbym, że każdy ma co najmniej średniej klasy zoom. Jeśli jest to tylko obiektyw w swoim budżecie w momencie zakupu, można dodać inne obiektywy kamer później. 35mm – 70mm byłyby moje zalecenie. Jeśli zamierzasz strzelać lekkoatletykę najprawdopodobniej znajdować się na boku lub na trybunach i będzie potrzebować nawet do 300mm teleobiektywu lub powiększenia. W zależności od budżetu chciałbym zaproponować niższą wartość przysłony, ale nic więcej niż f / 4.0.

fotografia artystyczna

Baw się dobrze i pamiętaj, że można wziąć nadmiar zdjęć dziś i przetestować swoje fotografie o wiele łatwiej z cyfrowych lustrzanek. Jeśli nie lubisz swoje wyniki, usuń je. Następnie wyjść i zrobić więcej zdjęć!

Do sukcesu fotograficznego.

fotografia artystyczna

Mark Brozovich jest zapalonym fotografem z Denver w stanie Kolorado. Specjalizuje się w prawie sportowym, krajobraz, portret i fotografia ślubna jako hobby. Dostał zaczął strzelać zdjęcia z manualnych lustrzanek w 1980. Jego rozumienie fotografii obiektywy wzrosła, kiedy stało się poważnym fotografem a teraz przede wszystkim używa aparatu Nikon D70 Digital SLR dla większości swoich potrzeb fotograficznych. Dzisiaj, Mark pomaga ludziom zrozumieć ich kamer i fotografii obiektywy osobiście, w polu, a na jego fotografii obiektywy internetowej blogu. Mam nadzieję, że ta informacja pomogła Ci jakiegoś podstawowego zrozumienia obiektywów aparatów i jak są one wykorzystywane.Aby uzyskać więcej informacji o fotografii obiektywy, aparaty fotograficzne i fotografia edukacji, odwiedź naszą stronę w http://photographylensesblog.com

Mark Brozovich

Artykuł dzięki: