Pages Menu
Categories Menu

fotografia industrialna

fotografia industrialna

Fotografia Dziś

Z brownie pole do Nikon D3 w 50 lat

Byłem zawodowym fotografem od ponad 30 lat, a zmiany, które miały miejsce w tym czasie są po prostu niesamowite.

Mój pierwszy pro kamery wokół było Rolleiflex 2.8, które mam jeszcze do dziś – warunki pracy, jak również. Użyłem tych kamer – ROLLEIFLEX, BRONICA i Mamiyaflex przez lata na wesela, portretów i fotografii prasowej.budmax.co.pl/drzwi-warszawa/drzwi-wewnetrzne.html

Na początku lat 70-tych kupiłem Pentax s1a i 35mm Nikon ale tylko korzystali z nich dla niektórych zawodów, głównie ze względu na jakość mogłem dostać się z 6cm kamer.

fotografia industrialna

Więc większość czasu aż do lat 90-tych wciąż używał średnich aparatów formatu na wesela i portrety ale stopniowo przeniesione do aparatów Nikon dla prasy pracy.

Pod koniec lat 90-tych rzeczy zmieniło się tak szybko z wprowadzeniem aparatów cyfrowych, tak że minęły godziny i godziny w filmach i fotografiach przetwarzania ciemni druku w czerni biały dla prasy.

Teraz używam aparatów cyfrowych firmy Nikon dla praktycznie wszystkich fotografii, które mogę podjąć. Więc teraz, zamiast stać w ciemni godzinami teraz siedzieć przed komputerem godzinami robi wszystko cyfrowo.

Oczywiście, to sprawia, że ??rzeczy łatwiej zdjęciami retuszowania itp, ruchome głowy i figury panele elewacyjne i konwersja kolorów fotki na czarno biały lub sepia na kliknięcie myszką, ale to nie ratuje mi godzin godziny czasu w pracy. To jest postęp dla ciebie.

Artykuł dzięki: