Pages Menu
Categories Menu

fotografia cyfrowa

Zapewniają one wejście, przez które terapeuta powodować commotions przez stale uczestniczą w manierach, które generują niestabilne sytuacje wzywające do zmian i restrukturyzacji systemu rodzinnego.

fotografia cyfrowa

O ile kilka wcześniej istniejące systemy są przeformułować, elastyczność oraz wprowadzono nowe ulepszone sposoby funkcjonowania rozwinięte, zmiana terapeutyczna nie nastąpi.tvp 1 Mające na celu przyspieszenie takie zmiany, terapeuci manipulować formatu sesji poprzez izolację niektórych członków z rodziny a tym samym kształtowanie pożądanych podsystemów.fotografia cyfrowa Celem takiego działania jest przede wszystkim spowodować nierównowagę w systemie rodziny otwierając w ten sposób swoje oczy, aby zobaczyć dysfunkcyjnych wzorców, co z kolei prowadzi do ich akceptacji restrukturyzacji.

ReferencesCoyne J.C. Anderson, B. A. (1989) wólka kosowska hurtownia online. Psychosomatyczne rodziny II: Powołując się wadliwy model i patrząc w przyszłość.fotografia cyfrowa Journal of Family Therapy małżeńskiego i 15: 139-148.Sommers-Flanagan, J. Sommers-Flanagan, R. (2004). Psychoterapia w kontekście teorii i praktyki: Umiejętności, strategi e i techniki. Hoboken: John Wiley Synowie.

Artykuł dzięki: