Pages Menu
Categories Menu

fotografia cyfrowa

Zapewniają one wejście, przez które terapeuta powodować commotions przez stale uczestniczą w manierach, które generują niestabilne sytuacje wzywające do zmian i restrukturyzacji systemu rodzinnego.

fotografia cyfrowa

O ile kilka wcześniej istniejące systemy są przeformułować, elastyczność oraz wprowadzono nowe ulepszone sposoby funkcjonowania rozwinięte, zmiana terapeutyczna nie nastąpi. Mające na celu przyspieszenie takie zmiany, terapeuci manipulować formatu sesji poprzez izolację niektórych członków z rodziny a tym samym kształtowanie pożądanych podsystemów.fotografia cyfrowa Celem takiego działania jest przede wszystkim spowodować nierównowagę w systemie rodziny otwierając w ten sposób swoje oczy, aby zobaczyć dysfunkcyjnych wzorców, co z kolei prowadzi do ich akceptacji restrukturyzacji.

ReferencesCoyne J.C. Anderson, B. A. (1989) wólka kosowska hurtownia online. Psychosomatyczne rodziny II: Powołując się wadliwy model i patrząc w przyszłość.fotografia cyfrowa Journal of Family Therapy małżeńskiego i 15: 139-148.Sommers-Flanagan, J. Sommers-Flanagan, R. (2004). Psychoterapia w kontekście teorii i praktyki: Umiejętności, strategi e i techniki. Hoboken: John Wiley Synowie.

Artykuł dzięki: